Uitnodiging High-Wine in de Watertoren

Werk jij in de recreatie- en toerismesector of verkoop/maak je streekproducten in de gemeente Lopik? Dan willen wij je graag uitnodigen voor een gezellige Meet & Greetborrel op maandag 31 maart! Deze keer vindt de borrel plaats in de iconische Watertoren, met een prachtig uitzicht over de polder van Lopik.

Het is een informele bijeenkomst waarbij je andere ondernemers kunt ontmoeten, op de hoogte gebracht wordt van de laatste ontwikkelingen én de kans krijgt om jouw bedrijf te presenteren in een korte pitch van 1 minuut.

Bovendien bieden wij je, voorafgaand aan de borrel, de mogelijkheid voor een exclusieve rondleiding door de Watertoren. Een unieke kans om dit bijzondere gebouw van binnen te bewonderen en te genieten van het panoramische uitzicht.

Als extra traktatie hebben we de borrel gecombineerd met een 'kleine' high-wine, zodat je kunt kennismaken met de unieke Bergers van Robert Berger.

We hopen je te mogen verwelkomen voor een inspirerende en gezellige middag!

Pitchen!

Wil je aan andere collega-bedrijven laten weten wat je ‘in huis’ hebt? Tijdens de borrel krijg je de gelegenheid om in één minuut jezelf, je onderneming en/of producten te presenteren. 
Wie ben je, wat doet je onderneming, waar ben je naar op zoek en wat kun je bieden.

Rondleiding 

15.00 uur   Verzamelen voor Rondleiding
15.10 uur   Start rondleiding 
16.00 uur   Einde rondleiding

 

Programma 

16.00 uur   Inloop 

16.15 uur   Welkom door burgemeester Laurens de Graaf & gastvrouw Maaike Littel

16.20 uur  Mogelijkheid om te pitchen 

16.35 uur   Update ontwikkelingen op het gebied van Recreatie & Toerisme en Streekproducten 
16.50 uur   Einde programma                   


Netwerkborrel

16.50 uur   High Wine met amuses verzorgd door Robert Berger

17.20 uur   Start netwerkborrel
18.00 uur   Einde bijeenkomst

Aanmelden
Aanmelden voor deze Meet & Greetborrel kan door vóór maandag 24 maart een e-mail te sturen naar Miriam Boere, gebiedscoördinator Lopik NatuurLek: miriam@touchcommunicatie.nl met vermelding van je naam, het aantal personen en de organisatie waarvoor je actief bent. Verder horen we graag of je op de ‘zeepkist’ klimt om te pitchen en of je wel/geen gebruik wilt maken van de rondleiding. 

Graag tot maandag 31 maart!